Nabídka krmiva

Navigace: mražená a sušená krmiva »

mražené krmivo pro akvarijní ryby-koretra

Mražené krmivo

Mražená potrava je především pro akvarijní ryby a další vodní živočichy jako jsou želvy, plazi a obojživelníci. Bližší specifikace k mraženým krmivům naleznete u jednotlivých krmiv.

mražené krmivo pro ryby-kreveta

Sušené Krmivo

Sušená krmiva jsou určena jak pro vodní živočichy, tak pro suchozemské například to jsou želvy, plazi nebo i dokonce kočky a čápy. Více informací o tzv. dehydratovaných krmivech u jednotlivých krmiv.

Ve všech případech mraženého i sušeného krmiva se jedná o vodní organismy nebo živočichy. Po výlovu krmiva z jeho prostředí se provádí čištění na přírodní bázi, tzn. mechanické očištění od nežádoucích prvků (např. listí, bahno, různé organizmy atd), dále důkladné přefiltrování vodou, pro získání čistého produktu. U každého typu krmiva, které je dále zmraženo se postupy procedur poněkud liší, ale hlavní prioritou zůstává efektivně a rychle produkt zpracovat pro zachování původní kvality. Již připravené a čisté krmivo se okamžitě přesouvá do mrazících boxů, které jsou ojedinělé svým výkonem- zajišťují nadstandardní rychlost zamrznutí a současně vysokou kvalitu mražených krmiv.